Altyapı Tesisat

0212 603 56 90
3Nis 2016
Nis 3, 2016

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Mutfak tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, logar tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı gibi sorunlarınızı kırmadan dökmeden çözüme kavuşturuyoruz. İstanbul geneli Avrupa ve Asya bölgesi tüm ilçelerine gezici servis vasıtalarımızla günün her saati hizmet vermekteyiz.

 

Robot cihaz yardımıyla kırmadan son teknoloji ile tıkalı olan tuvalet borusu, lavabo borusu ve tüm gider ve  tıkanıklıkları açıyoruz. İşinin ehli personel ve modern cihazlar sayesinde yaşam alanınız inşaat alanına dönmeden, masrafsızca ve garantili bir şekilde tıkalı boru ve gider tıkanıklıklarını çözüme kavuşturuyoruz. Eski usül yöntemlerle tadilat yaparak borulardaki tıkanıklığı açtırdığınız da yaşam alanınız harebeye dönüyor ve tonla para ödeyerek sorununuz çözülüyordu. Teknolojinin gelişmesi ile bu işi yapan makineler sizleri tadilattan daha çok ucuza hizmet verme imkanı sağlıyor. Kırma ve dökme olmadan tüm tıkanan tuvalet borularını robot makineleri sayesinde açıyoruz. Logar kanallarını, tüm tıkalı giderleri ve tuvaletin “S” diye adlandırdığımız bölümdeki daralmaları açıyor ve problemlerin tamamını çözüme kavuşturuyoruz.

Klozetin ve tuvaletin giderinden atılan yabancı maddeler, kağıt, peçete, bez veya katı maddeler boruların ek parçalarına takılır ve tıkanmalara neden olur. Kalebodur ve fayanslar kırılmadan biz bu borulardaki tıkanan yerleri açıyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerine gezici servis ağımız mevcut olmaktadır.

Lavabolarda karşılaştığımız başlıca problemler arasında tıkanıklık ve kötü koku gelmektedir. Düz veya eğimsiz lavabo pis su gider borularında  uzun süreler kullanım sonunda tıkanıklık olayları gözlenmiştir. Çoğunluk olarak ana boru bağlantı yerlerinde ve dirsek dönüşlerinde tıkanmalar ortaya çıkar. Su geri gelir, lavabodan su gitmez. Altyapı Tesisat firmamız kırmadan dökmeden ve en uygun masraflarla tüm problemlerinizin ve sorunlarınızın üstesinden gelmeye hazır.tıka

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara | Tıkla Servis Çağır