Altyapı Tesisat

0212 603 56 90
18Şub 2016
Şub 18, 2016

Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı İş Tanımı ;

Altyapı Tesisat, su tesisat ve sıhhi tesisat servisidir.

Su Tesisatçısı Genel iş tanımında,

# Su tesisatçısı ve su tesisat tertibatı ile ilgili sorunlar,
# Tesisat borularındaki arızalar,
# Musluk, klozet, gider, pimaş sorunları ve onarımları,
# Tıkalı pimaş, tıkalı tuvaletlerin açılması,
# Petek temizliği ve petek ilaçlanması,
# Kayıp logarların bulunması ve logar temizliği işlemleri,
# Kırma dökme derdi olmadan tüm bu sorunları son sistem kameralı ve termal teknolojik cihazlar yardımı ile gereksiz masraflar vermeden hizmet ve onarım işlerini kapsayan iş dalıdır.

su-tesisatcisi

su tesisatçısı

İstanbul Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı ve su tesisatı, yaşam alanımızın temel ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Tesisatın genel tanımı, evlerimizin ve yaşam alanlarımızın temelini oluşturan tesisat tertibatları ile evlerdeki kirli ve temiz su akışının olması gerektiği gibi düzene girmesini sağlamaktır.
Eski zamanlardan günümüze kadar meslek dalları arasında önemli ve zorunlu yapısını korumuştur. Dünya’nın her yerinde olduğu gibi İstanbul’ da da büyük bir yaygınlık ile yapılmaktadır. Altyapı su tesisatçısı, 2008 yılından bu yana her geçen zaman kendisini geliştiren ve mesleki adap içerisinde personelini yetiştiren önemli firmalardan biri olarak yerini almış. Ve her geçen gün daha teknolojinin verdiği nimetlerden birebir yararlanarak müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti prensip etmektedir. Tüm işlerimiz ve hizmetlerimiz garanti kapsamında olup, temel prensibimizi müşteri odaklı memnuniyet olarak belirlemiş firmamız ile tanışmanız bizim için büyük önem taşımaktadır.

Su Tesisatının Önemi Nedir?

Yaşam alanımızı oluşturan evlerimiz, iş yerlerimiz, okullarımız, kamu kuruluşlarımız, toplu yaşam alanları vb. gibi her alanda su tesisatı bulunmaktadır. Su tesisatının birincil amacı yaşam alanımızdaki döngünün korunmasıdır. Temiz sular ve kirli suların gerektiği gibi ayrışmasını sağlamak ve bunları ihtiyaçlarımızı karşılamak bakımından en basite indirgenmiş olarak kullanabilmektir. Su tesisat tertibatının nasıl kurulduğu en önemli hususlar arasında yer almaktadır. Kullanılan borunun kalitesi, işin temiz ve tertipli yapılması en büyük etkenler arasında yer almaktadır. Yanlış ve düzensiz su tesisat tertibatı, tüketicilerin yıllar sonra büyük sorunlar yaşamasına, büyük bir eziyete ve tüketici için büyük meblağlarda maddi zararlara soktuğuna şahit olduk. Burada değinilmesi gereken konumuz ise, tesisat işlerinizde gerçekten seçici ve araştırmacı olmanızdır. İşin ehli ve referans profillerini araştırmadan kesinlikle tesisatçı ile anlaşmamak tamamen sizin lehinizde olup, sizi maddi ve manevi zararlardan koruyacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara | Tıkla Servis Çağır