Altyapı Tesisat

0212 603 56 90
su-kacagi-bulma
9Mar 2016
Mar 9, 2016

Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma, profesyonel personeller tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Başlangıç olarak kaçak olan yeri bulmak için dinleme cihazları kullanılır. Takiben kaçağın yeri bulunur. Daha sonra kaçağın onarımı için yapılacak işlemler müşterilerimize bildirilir. (yapılacak sıralı işlemler, gerekli metaryeller ve maliyet konusunda bilgi verilir.) Ve müşterilerimizden tamirat işlemi onayı alındıktan sonra gerekli işlemler kaliteli ve titiz bir şekilde yapılır. Su kaçağı tespit işlemleri kırma dökme olmadan sorunsuzca halledilir.

Teknolojik son sürüm cihazlar yardımı ile su kaçaklarının yeri noktasal olarak tespit edilmektedir. Bu uygulamalar sayesinde siz değerli müşterilerimizi hem gereksiz zarar ziyanlardan, hemde gereksiz tahribattan kurtarıp huzursuzluk yaşatmamış oluyoruz. Sıradan eski usül yöntemler ile evlerinizi inşaat alanı gibi görmekten sıkıldıysanız. Ve gereksiz kırma dökmelerden oluşan bir hayli kabarık faturalardan kurtulmak isterseniz, siz değerli müşterilerimizi Altyapı Tesisat firmamız ile çalışmaya davet ediyoruz. Su kaçağı bulma fiyatları taranacak olan yaşam alanının kullanım amacı , tesisat tertibatı ve yüz ölçümüne göre değişkenlik gösterir.

su-kacagi-bulma

su kaçağı bulma

Yapılan tüm hizmetlerde 1 yıl ücretsiz servis sözümüzü müşterilerimize vermenin sevincini yaşıyor ve yaşatıyoruz. İstanbul su tesisatçınız Altyapı Tesisat. Su kaçağı bulma servisi. 7 /24 hizmet veren İstanbul’ un 1 numaralı su kaçağı bulan firma.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara | Tıkla Servis Çağır